Välkomna till Hotel Stureplan

Birger Jarlsgatan 24, 114 34 Stockholm

Telefon 08-440 66 00
concierge@hotelstureplan.se

Bokning 08-440 66 10
reservation@hotelstureplan.se

 

Jörgen Björnstad, Delägare och VD
jorgen.b@hotelstureplan.se Telefon 08-440 66 01

Amelie Stappe, Director of Sales
amelie.s@hotelstureplan.se Telefon 08-440 66 03

Jessica Berggren, Revenue & Channel Manager
jessica.b@hotelstureplan.se Telefon 08-440 66 05

Birgitta ”Titti” Andurén, Sales / Guest Relations
titti.a@hotelstureplan.se Telefon 08-440 66 04

Adam von Mentzer, Head Concierge
adam.vm@hotelstureplan.se Telefon 08-440 66 40

Emma Badilla Hedberg, Housekeeping Manager
emma.b@hotelstureplan.se Telefon 08 440 66 30

Maria Wallin, Reservation Gruppreservation
reservation@hotelstureplan.seTelefon 08-440 66 10

Eventförfrågningar
Birgitta ”Titti” Andurén
titti.a@hotelstureplan.se

  • Ändra bokning